30 Nisan 2013 Salı

O Eski Halinden Eser Yok, Şimdi Başka Birisin Mübarek...

Ünlülerin çocukluk fotoğrafları çok eğlenceli. Önce estetik güzelleri, sonra da çocukluğundan beri hiç değişmeyen ünlüler.

Birkaçını görmüştüm ama beni çok şaşırtanlar oldu. Örneğin Tuğçe Kazaz. Yüz olarak çok beğendiğim mankenlerden biridir ama bu fotoğraftaki eski burnunu görünce sen de mi mübarek dedim. Gerçekten eser yok. Ameliyat gerçekten kurtarıcı olmuş yoksa bu piyasada bu burunla gerçekten şansı yokmuş. Ayrıca eski görüntüsünde gözleri de asimetrik. Bunu nasıl çözdü merak ediyorum.


İkinci isim Tülin Şahin.
TülinŞahin'in çocukluk resmine mutlaka denk gelmişsinizdir. Bana çok sık denk geliyor. Diyecek fazla söz yok. O da estetik mucizesi.


Üçüncü isim Megan Fox. 
Estetik bir burun daha.


Diğer isim Petek Dinçöz.


Çocukluğuyla aradaki 7 farkı bulmanın çok güç olduğu isimler de var. Ceyda Düvenci'nin melek yüzlü küçüklüğüne bakar mısınız...Ceyda Ateş, Ece Uslu, Serenay Sarıkaya, Meryem Uzerli, Fadik Sevin Atasoy, Hazal Kaya, Pelin Karahan, Gamze Özçelik hiç değişmeyen diğer ünlüler.
Gökhan Özen tam bir sütoğlan.


Murat Yıldırım da bambaşka. İnanılmaz bir fark var.


Kenan Doğulu'ya yorum yapamıyorum. :)


Siz ne düşüyorsunuz? :)

4 yorum:

 1. para herseyi degistirir

  YanıtlaSil
 2. Ya ne alakası var insan 20 yil onceki fotografiyla ayni olmaz elbette abartmissiniz cocukluk fotografiyla karsilastirmak sacmalik

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çocukluğunuzla barışık değil misiniz yoksa =P
   aynı olmaz elbette mi? niye ilk 4 resim dışındaki diğer kadınlar çocukluğunun tıpkısı o halde?
   konu başlığına bakıp heyecanlanıp yorum yazmışsınız. ;)

   Sil
  2. Ceyda Ateş, Serenay Sarıkaya, Fadik Sevin Atasoy, Gamze Özçelik NEDEN ERGENLİK ÇAĞINDA YA DA İLK ÜNLÜ OLDUĞU YILLARDAKİ RESİMLERİ KOYMUYORSUNUZ HELE Gamze Özçelik AMELİYAT OLA OLA NEREDEYSE BURNU KALMAYACAK :) ÇOK KOMİKSİNİZ FADİK SEVİM ATASOY İLK FİLMLERE BAKANINIZ ANLARSINIZ FARKI :) AYRINCA HİÇ BİR ÇOCUKTA KEMERLİ YA DA EĞRİ BURUNLU GÖRDÜNÜZ MÜ BÖYLE APTALCA RESİMLER KOYUYORSUNUZ :) KEŞKE BENİM BURNUNDA ÇOCUKLUĞUM GİBİ KALSAYDIM KÜÇÜK VE DÜZGÜN HALİ...

   Sil

Bir yorum bırak, sence? :)