11 Ocak 2013 Cuma

Mim: I love winter


Kışı severim, ama bunun için kar yağması lazım. Ankara'da bir gün kar gördük, sevindik, o kadar. Gökyüzüne selam ederim, kar bekliyoruz oralardan...


1. Favori lipbalm ve el kremim:


Lipbalm bir zamanlar Bim'den aldığım fanta aromalı dudak koruyucusu. Kendisiyle ilk tanıştığımda pek anlaşamadım, kokusu midemi bulandırıyordu ama biraz kullandıktan sonra etkisi beni kendisine bağladı. Kokusu da öyle. Şimdilerde bitmek üzere. Ama artık satılmıyor. Çaresizim.


  
Bu arada ambalaj yolma takıntım nedeniyle ambalajı göremiyorsunuz. Üzgünüm. Çok menem bir şey değil zaten. Gerçi netten buldum:


El kremine gelelim. Lahmacunu ve pizzayı eliyle yiyemeyen, elini kreme bulamaktan nefret eden biri olarak pek elime krem sürdüğüm söylenemez. Ancak çok kuruduğunda Oriflame Giordani White Gold kullanıyorum. Kokusu çok güzel. Cilt çabuk emiyor.
2. Favori ojem:


Favori ojem yok bu ara. Tee vizelerden beri bir kemirmeye başladım ki o kemiriş. Finallerde yine tırnak mırnak kalmadı. O yüzden bayağıdır oje süremiyorum.

3. Favori kış içeceğim:


Türk kahvesi ve sıcak çikolata. Kahveyi çekmek kısmet oldu.

4. Favori kış parfümüm:


Parfüm kullanmayı sevmiyorum desem taşlanır mıyım acaba? N'apalım sevmiyorum. Sıkınca koku beni kötü yapıyor. Elimde birkaç tane parfüm var. En yeni olanı çok bunaldığımda dışarı çıkarken sıkıyorum nadir de olsa. O da yine Oriflame'den ve aynı seriden.

5. Favori aksesuarım:


Kışın atkı bere falan takılır ama ben atkıyla bunalıyorum. Bere de saçlarımı başıma yapıştırıyor diye sevmiyorum. Şal dolamayı tercih ediyorum. 

6. Çantamdan ayırmadıklarım:


Çantamdan selpak, ıslak mendil, ayna ve törpümü ayıramıyorum. Çantasız gezebildiğimi gözönünde bulundurursak sadece yürüyorsam bunlarsız da yapabiliyorum. Selpak hariç. Cici kızlar gibi hapşurmuyorum nedense... :(

7. Makyaj çantamdan ayırmadıklarım:


Makyaj çantan var mı diye bir soraydınız ya la... Aman nasıl bir insanım ben makyaj çantam bile yok. 

8. Favori saç bakım ürünlerim :


Şu linkte: tık tık son resimde görebileceğiniz Gliss sıvı saç kremini kullanıyorum hala.

9. Gitmeyi sevdiğim yerler :


Soğuk kış günlerinde eve gitmek gibisi yok...

10. Kışın sevdiğim mevsimsel olaylar:


Tabii ki kar kar kar...


Kışı sevenleri mimliyorum. :)

2 yorum:

  1. Ehe yalnız değilsin. Benim de makyaj çantam yok. :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Şimdi blog aleminde hanım hanımlar bakımlı olunca, dedim herkeste vardır. :)

      Sil

Bir yorum bırak, sence? :)